Brakło pieniędzy na remont kupionego mieszkania? Żaden problem!

Opublikowane przez

Kupując mieszkanie w kredycie hipotecznym najczęściej również jednocześnie bierzemy wraz z nim jakąś kwotę pieniędzy, którą zamierzamy przeznaczyć na remont lub na wykończenie zakupionego lokum. Czasem jednak nasza zdolność kredytowa nie pozwala nam zaszaleć w tej kwestii, czasem również okazuje się, że nasze przekonanie co do stanu mieszkania nieco odbiega od rzeczywistości i wzięta ilość pieniędzy wystarczy jedynie na pierwsze prace, nie wspominając o chęci wykończenia go. Są na to jednak dzisiaj naprawdę sprytne sposoby.

Bez świadków

O tym, że zabrakło ci pieniędzy na remont nikt nie musi wiedzieć, w tym również bank, który większej sumy i tak na ten cel ci nie da. Zdecydowanie lepiej wypada w tej sytuacji ExtraPortfel który dla swoich klientów zawsze ma szeroko otwarte ramiona, oferując naprawdę dobre warunki pożyczki, która może wynieść nawet 5000 zł. To sporo i kwota ta uratowała już niejedną parę, której zabrakło funduszy na wykończenie remontu. To rozwiązanie jest lubiane również ze względu na niemałą anonimowość – wszystkie formalności załatwiane są w kilka minut bez wychodzenia z domu.

Dlaczego właśnie Internet?

Internet jest dzisiaj mocą, o jakiej jeszcze jakiś czas temu nawet nam się nie śniło. Początkowo wielu podchodziło bardzo zachowawczo do pożyczek internetowych, dzisiaj z takich stron jak wspomniany ExraPortfel korzystają każdego dnia setki osób. Gotówkę masz na swoim koncie zazwyczaj w kilkanaście minut po wypełnieniu formularza.

2 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *