Co zrobić, kiedy bank odmówi nam pożyczenia pieniędzy?

Opublikowane przez

Z pewnością nieraz w naszym niełatwym życiu spotkaliśmy się z sytuacją, w której bardzo potrzebowaliśmy szybkiego zastrzyku gotówki, jednak takowy był niemożliwy ze względu na odmowę banku. Powodów zwykle podawanych jest cała masa: nie taka umowa w kwestii pracy, za mały staż pracy, umowa nie jest przedłużona, nie ma się zdolności, ma się za niskie dochody na osobę, posiada się już zaciągnięty kredyt czy pożyczkę, ostatnie zobowiązanie nie zostało spłacone terminowo… Jeśli jednak znasz ExtraPortfel nie wszystko stracone.

Szansa dla tych bez szans

Nie załamuj się od razu, kiedy usłyszysz odmowę z banku, ponieważ istnieje dzisiaj naprawdę dobre źródło alternatywnej gotówki i pochodzi ono z internetowych instytucji parabankowych. W ExtraPortfel potrzebujesz zaświadczeń z pracy ani informacji o zarobkach, rodzaju umowy ani tysięcy innych, nikomu niepotrzebnych formalności. Wniosek pożyczkowy wypełniony jest w zaledwie kilkanaście minut, tyle samo zajmuje jego rozpatrzenie oraz przyznanie gotówki wprost na konto.

Gotówka na każdy cel

Nie ma również określonego celu, na jaki pieniądze mogą zostać przeznaczone – pożyczkodawcy w tym wypadku jest to naprawdę obojętne. Najważniejsze i najlepsze w tym wszystkim jest to, że w większości takich instytucji pierwsza pożyczka udzielana jest zupełnie za darmo! Jak widać, ta opcja znacznie bardziej się opłaca niż korzystanie z usług banku.

2 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *